telefon +48 58 620 62 87, 600 350 168

envTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkolenia i Doradztwo

Studium Języków Specjalistycznych

Zindywidualizowane szkolenia, sztuka nauczania, światowe standardy

 

  • Lingua Care jest ekspertem w nauczaniu języka angielskiego dla specjalistów różnych dziedzin nauki, sztuki i mody, inżynierii, technologii i produkcji, finansów, bankowości i ubezpieczeń, strategii biznesowej i pola strategicznego firmy.
  • Naszą misją jest, aby szkoleni przez nas specjaliści posługiwali się językiem angielskim na tyle sprawnie, aby wykonywać swoją pracę bezpiecznie i efektywnie za optymalne wynagrodzenie, zapewniając sobie również awans zawodowy, który często podporządkowany jest poziomowi znajomości języka obcego.
  • Jesteśmy pionierami prywatnego i niezależnego szkolenia marynarzy i oficerów, którzy w latach 90 masowo zatrudniali się na statkach pod obcą banderą wchodząc w ten  sposób, jako pierwsza grupa zawodowa w Polsce, na globalny rynek pracy. We współpracy z armatorami wielu bander, prowadząc prace rozwojowe na statkach,  wypracowaliśmy uznaną w świecie formułę kursów.
  • Wszystkie znane metody nauczania języków włączamy do starannie opracowanej efektywnej strategii szkolenia, skrojonej indywidualnie do osobowości uczącego się, jego aspiracji, potrzeb, motywacji i profilu wykształcenia ogólnego i specjalistycznego, z uwzględnieniem zakresu obowiązków służbowych i stanowiska oraz do aktualnych wymogów instytucji stabilizujących.
  • Rozróżniamy całą gamę stylów profesjonalnego porozumiewania się na poziomie właścicielskim, menedżerskim, eksperckim, operacyjnym i wykonawczym w kontekście rejestrów: formalny/swobodny/potoczny. Wyjątkową zaletą naszego szkolenia jest to, iż uwzględniamy geograficzną i zawodową mobilność profesjonalistów, dostarczając im wzory samokształcenia, co pozwala w przyszłości na samodzielne sterowanie i kontrolę swoich postępów.

 

Zapraszamy firmy, osoby do kontaktu. Przygotujemy skrojoną na miarę oczekiwań ofertę.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.