telefon +48 58 620 62 87, 600 350 168

envTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O nas

tłumaczenia specjalistyczne Gdynia

 

NIEZALEŻNI I BEZSTRONNI EKSPERCI

Założona w 1991 roku w Gdyni Lingua Care International jest jednym z pionierów oraz liderów na rynku tłumaczeń pisemnych i konferencyjnych, specjalistycznych szkoleń i konsultingu językowego, egzaminów językowych i certyfikacji, a także wydawnictw własnych i publikacji naszych Klientów.

INNOWACJA I INŻYNIERIA JĘZYKOWA

Dysponujemy pogłębioną wiedzą uniwersytecką, narzędziami multimedialnymi, a także doświadczeniem eksperckim twórczo rozwijanym poprzez uczestnictwo LinCare w prestiżowych, często dużych projektach, wymagających sztuki koordynacji i kooperacji realizowanych wspólnie z naszymi Klientami.

SYNERGIA PRODUKTÓW, USŁUG I KOMPETENCJI

Produkty LinCare są starannie projektowane, realizowane i edytowane w ramach zasobów własnych lub zewnętrznych. Struktura czterech usług: tłumaczeń, szkoleń, egzaminów i wydawnictw tworzy dynamiczne synergie kompetencji i wiedzy eksperckiej naszych pracowników i współpracowników.

 

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.