telefon +48 58 620 62 87, 600 350 168

envTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Referencje

FIRMA

 

Od roku 1991 prowadzimy swoją działalność pod firmą Lingua Care International - LinCare, uczestnicząc w różnorodnych, często dużych i prestiżowych projektach realizowanych dla renomowanych Klientów różnych firm, marek, branż i specjalności. Praktycznie nie ma dziedziny w której, jako tłumacze, nie bylibyśmy dotąd zaangażowani osiągając bardzo wysoki stopień specjalizacji językowej i merytorycznej.

 

STANDARDY

 

Jesteśmy członkami Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS, Stowarzyszenia Tłumaczy Polskich (STP) oraz Bałtyckiego Stowarzyszenia Tłumaczy. Kierujemy się zasadami etyki zawodowej określonej w ustawie o zawodzie tłumacza przysięgłego oraz zasadami sformułowanymi w statutach wymienionych wyżej stowarzyszeń tłumaczy.

 

DYSKRECJA

 

Zachowując stosowne zasady poufności i nieujawniania konkretnych danych przygotujemy, na życzenie potencjalnego Klienta, referencje w stosownej formie i odpowiadające jego oczekiwaniom, z uwzględnieniem charakteru i wielkości wykonanych już podobnych prac. Nigdy jeszcze nie zawiedliśmy zaufania jakie okazali nam nasi Klienci.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.