telefon +48 58 620 62 87, 600 350 168

envTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Specjalizacja

 

tłumaczenia tekstów Gdynia

WYZWANIE

Nasza siedziba znajduje się w Gdyni, w „mieście z morza i marzeń...”. Potraktowaliśmy to jako wyzwanie i okazję, aby dogłębnie wyspecjalizować się w problematyce morskiej. Otwarcie na żeglugę pozwoliło nam zdobyć coraz bardziej procentujące doświadczenie w zakresie gospodarki globalnej.

 

ŻEGLUGA

Pracujemy dla firm właścicielskich, armatorskich, przedsiębiorstw czarterujących i zarządzających statkami, dla agencji rekrutujących załogi statków, agentów statkowych i spedytorów, dla zarządów portów i terminali kontenerowych, a także dla polskich i zagranicznych stoczni budujących i remontujących statki.

 

OBRÓT MORSKI

Tłumaczymy dokumenty stosowane w obrocie morskim: umowy czarteru, protesty morskie, manifesty ładunkowe, konosamenty, dzienniki okrętowe, akty kupna/sprzedaży statków, hipoteki morskie, procedury ISO i ISM, dokumentację firm ubezpieczeniowych, raporty ekspertów oraz dokumenty Izby Morskiej i sądów arbitrażowych. Trudne kwestie rozwiązujemy w gronie najlepszych ekspertów od międzynarodowego prawa morskiego.

 

LINGUA FRANCA

Z niektórymi międzynarodowymi firmami żeglugowymi, które w swojej misji wpisują kulturę utrzymywania pełnej komunikatywności w języku angielskim  oraz zasady ładu korporacyjnego na poziomie nie tylko właścicielskim, ale na wszystkich szczeblach zarządzania, pracujemy na zasadzie stałej, kompleksowej współpracy, wspierając ich politykę w zakresie języka angielskiego funkcjonującego jako „lingua franca” na morzu.

 

 

 

tłumaczenie dokumentów Gdynia

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.