telefon +48 58 620 62 87, 600 350 168

envTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Centrum Testów - Marlins test Gdynia

Testy językowe

 • Komputerowe - Marlins
 • Ustne - TOSE Marlins
 • Treningi egzaminacyjne

Testy kompetencji morskich zgodne z STCW

 • STCW Crisis Management and Human Behaviour
 • STCW Crowd Management

Certyfikacja (na licencji)

 • Maritime & Coastguard Agency
 • Ministry of Transport, Ireland
 • ISF

 

Autoryzowane Centrum Testów Językowych Marlins®


- NIEZALEŻNOŚĆ - PROFESJONALIZM - BEZSTRONNOŚĆ OCENY

 

Certyfikaty językowe — Marlins test Gdynia


Niektóre osoby twierdzą, że inwestowanie w rozwój swoich umiejętności językowych i zdobywanie certyfikatów to strata czasu. Prawda jest zupełnie inna! Poszerzanie wiedzy językowej i nieustanny rozwój to dowód na osiągnięcie pewnego poziomu, który nie jest dostępny dla wszystkich. Posiadanie konkretnego certyfikatu językowego daje możliwość na znalezienie dobrej pracy, a w niektórych zawodach jest to nawet wymagane. Oferta Marlins Test Gdynia jest skierowana do osób zatrudnionych w światowej flocie handlowej. Jesteśmy przekonani, że tego typu testy językowe są bardzo przydatne. Jakie korzyści wynikają z posiadania takiego wyróżnienia?

Czytaj więcej


Języki obce — dlaczego warto je znać?


Korzyści płynących ze znajomości języków obcych jest mnóstwo, głównie dlatego zachęcamy do sprawdzenia Marlins. Gdynia to miejsce, w którym nasze Centrum Testów się znajduje, dlatego zachęcamy do wizyty w celu poznania szczegółowej oferty. Wracając do korzyści ze znajomości języków obcych, to z pewnością można do nich zaliczyć unikatowość. Dzięki posiadaniu certyfikatu i znajomości języka wyróżnisz się z tłumu. Staniesz się osobą, która osiągnęła coś, co nie zawsze leży w zasięgu innych. Drugą i bardzo istotną zaletą jest możliwość znalezienia pracy marzeń. Duże korporacje, które zatrudniają kilkaset pracowników, w szczególności cenią sobie osoby z certyfikatami językowymi.

Osoby, które aktualnie posiadają zatrudnienie, ale do uzyskania awansu zawodowego brakuje im umiejętności językowych, mogą poświęcić swój czas na naukę, a następnie sprawdzić się w Marlins Test w Gdyni. W naszym Centrum Testów każdy ma szanse na zdanie językowych, komputerowych testów.

Każdy wyjazd za granicę powinien być motywatorem do poszerzania wiedzy w zakresie języka konkretnych krajów. W naszym biurze tłumaczeń LinCare zatrudniamy tłumaczy, którzy są w stanie przełożyć tekst na naprawdę wiele języków z całego świata. Ponad 30 lat doświadczenia pozwala nam na zagwarantowanie naszym klientom najwyższej jakości usług językowych. Prowadzone przez nas testy Marlins w Gdyni to szansa dla każdej osoby na zwiększenie swoich kompetencji i zdobycie certyfikatów, które ułatwią drogę do zdobycia satysfakcjonującej posady, co pozytywnie wpłynie na przyszłe zarobki.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą LinCare, a także do wzięcia udziału w testach językowych. Wierzymy, że cel z pewnością zostanie osiągnięty, a umiejętności językowe pozwolą na swobodną komunikację w docelowym języku.

LinCare jest pierwszym w Polsce, po 1989 roku, niezależnym Centrum Testów dla marynarzy, oficerów i kadetów zatrudnionych w światowej flocie handlowej. Oferuje międzynarodowym właścicielom i armatorom statków, firmom czarterującym statki, agentom rekrutującym załogi na statki pod obcą banderą oraz indywidualnym marynarzom i oficerom oraz kadetom niezależnie i bezstronnie przeprowadzane, językowe komputerowe testy: Marlins® oraz ustne TOSE - Marlins®    

Egzaminy spełniają wymogi Konwencji o wyszkoleniu, certyfikacji i pełnieniu wachty (STCW). Certyfikaty wystawione przez LinCare akceptowane są przez wszystkie administracje morskie na świecie, a w szczególności przez Brytyjski Urząd Morski i Straż Wybrzeża (MCA), Ministerstwo Transportu Irlandii (DT-MSO) oraz Międzynarodową Federację Żeglugową (ISF). Uznawane są również przez agencje zatrudniające i armatorów za bezstronność i dogłębność analizy umiejętności językowych marynarzy.        

Zapraszamy wszystkich ubiegających się o Certyfikaty MARLINS® do kontaktu z LinCare.

Dla firm armatorskich i crewingowych oferujemy stałą współpracę w ramach skrojonej na miarę formuły.

Osoby przystępujące do egzaminów językowych Marlins (komputerowy i TOSE) zobowiązane są do przedstawienia książeczki żeglarskiej lub paszportu.

Osoby przystępujące do egzaminów Crisis Management and Human Behaviour i Crowd Management zobowiązane są do przedstawienia dokumentu tożsamości ze zdjęciem oraz potwierdzenia ukończenia kursu (Proof of Study receipt) zatwiedzonego przez MCA, który można nabyć w sklepie internetowym shop marlins.co.uk.

 

Zgodnie z Konwencją STCW '95 przystępujący do egzaminu otrzymują zestaw testowy uzależniony od:

 

 1. Poziomu odpowiedzialności na statku:
  • Management (kierowniczym) - dla oficerów starszych
  • Operational (operacyjnym) - dla oficerów młodszych
  • Suport (dyspozytywnym) - dla marynarzy szeregowych

 

 1. Rodzaju obowiązków:
  • Oficerowie/marynarze "z pokładu"
  • Oficerowie/marynarze "z maszyny"
  • Personel remontowy na statkach w podróży oraz w porcie/stoczni
  • Personel sektora "off-shore"
  • Kucharze, personel żywienia i hotelowy
  • Muzycy i artyści na statkach wycieczkowych

 

W trzech wariantach:

 • ISF Marlins English Language Test for Seafarers
  (Test ISF Marlins z języka angielskiego dla Marynarzy)
 • ISF Marlins English Language Test for Offshore Personnel
  (Test ISF Marlins z języka angielskiego dla Personelu Sektora Offshore)
 • ISF Marlins English Language Test  for Cruise Ship Staff
  (Test ISF Marlins z języka angielskiego dla Personelu Statków Wycieczkowych)

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.