Bieżące

  • 0
  • 1
  • 2
prev
next

Zamówienia Angielsko-Polskiego Elementarza Statkowego można składać drogą telefoniczną lub e-mailową. Podręcznik można również zakupić osobiście w siedzibie ...

Więcej ...

Marynarze zgłaszający się na egzamin Marlins powinni mieć przy sobie Książeczkę Żeglarską

Więcej ...

Kursy przygotowujące do Egzaminu Marlins prowadzone są w cyklu jedno lub dwutygodniowym i rozpoczynają się w każdy poniedziałek. Zgłoszenia NON ...

Więcej ...
Referencje

FIRMA
Od roku 1991 prowadzimy swoją działalność pod firmą Lingua Care International - LinCare, uczestnicząc w różnorodnych, często dużych i prestiżowych projektach realizowanych dla renomowanych Klientów różnych firm, marek, branż i specjalności. Praktycznie nie ma dziedziny w której, jako tłumacze, nie bylibyśmy dotąd zaangażowani osiągając bardzo wysoki stopień specjalizacji językowej i merytorycznej.

STANDARDY
Jesteśmy członkami Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS, Stowarzyszenia Tłumaczy Polskich (STP) oraz Bałtyckiego Stowarzyszenia Tłumaczy. Kierujemy się zasadami etyki zawodowej określonej w ustawie o zawodzie tłumacza przysięgłego oraz zasadami sformułowanymi w statutach wymienionych wyżej stowarzyszeń tłumaczy.

DYSKRECJA
Zachowując stosowne zasady poufności i nieujawniania konkretnych danych przygotujemy, na życzenie potencjalnego Klienta, referencje w stosownej formie i odpowiadające jego oczekiwaniom, z uwzględnieniem charakteru i wielkości wykonanych już podobnych prac. Nigdy jeszcze nie zawiedliśmy zaufania jakie okazali nam nasi Klienci.

 
Więcej >>

Nasza oferta

  • tłumaczenia tekstów,
  • tłumacz przysięgły,
  • język angielski dla marynarzy,
  • testy marlins,
  • szkolenia językowe.

Biuro Gdynia

Lingua Care International
Dr Bolesław Borzycki, Est. 1991
ul. Świętojańska 49/9
81-391 Gdynia, Polska

Pozycja geogr.: 54°52'N, 18°54'E
NIP
: 586 005 76 34
REGON: 190542452

małpa borzycki@lincare.pl

telefon 58 620 62 87 ,
600 350 168

Biuro tłumaczeń otwarte
Pn - Pt  09:00 - 16:00